1398 آبان
دوشنبه
27
به وب سایت شرکت صفاهان پارس سیلیس چیروک خوش آمدید

شرکت صفاهان پارس سیلیس چیروک

شرکت بازرگانی معدنی صفاهان پارس سیلیس

درسال 1383با هدف تامین مواد اولیه ریخته گری شروع به فعالیت نمود،سپس درزمینه فعالیت خود موفق به همکاری با شرکت های بزرگ ازجمله شرکت ماسه ریخته گری چیروک گردید وبا اخذ نمایندگی انحصاری فروش محصولات شرکت چیروک از سال 87 به شکل گسترده فعالیت خود را ادامه داده است .این شرکت با هدف توسعه روز افزون  ،زمینه فعالیت خود را گسترده وبا خرید وتجهیز 2معدن سیلیس در منطقه بیاضه و اردکان یزد در راستای صنعت ریخته گری گامی موثر برداشته است .
شرکت صفاهان پارس سیلیس با ارائه مجموعه ای از خدمات بازرگانی ومشاوره مهندسی توانسته است همزمان با بهبود روز افزون کیفیت خدمات ارائه شده تلاش و برای جلب رضایت مشتریان ،درجهت گسترش فعالیت وتوسعه دامنه خدمات یک روند روبه رشد گام بردارد.
مجموعه فعالیت این شرکت تحت 2عنوان دسته بندی گردیده است :
بازرگانی خارجی :
تمرکز این بخش بر روی عرضه وسیعی از فروآلیاژها و مواد کمک ذوب وهمچنین فروش ماسه های ریخته گری شرکت چیروک وماسه چسبدار وچسب سیلیکات سدیم می باشد.
بازرگانی خارجی :
روابط نزدیک وموثر این شرکت با بسیاری از کمپانیهای معتبر خارجی موجب شده تا امکان عرضه وسیعیی از مواد اولیه مصرفی صنایع ریخته گری و فرو آلیاژها با کیفیت و قیمت مناسب فراهم آید وبه مشتریان عزیز ارائه نماید.
لیست محصولات شرکت صفاهان پارس سیلیس به شرح ذیل می باشد:
فروآلیاژها:
فروسیلیس –فروسیلیکومنیزیم –فرومنگنز-فروکروم –فروسیلیکومنگنز-فرومولیبدن
افزودنی ها:
گرافیت کم سولفور-گرافیت پرسولفور-گرافیت چرب –پودر زغال و انواع قراضه
انواع شمش چدن خاکستری وداکتیل ،انواع ماسه های ریخته گری وچسب سیلیکات سدیم